Realizacje, którymi
chcemy się chwalić.
Gdybyśmy mieli pokazać wszystkie zrealizowane projekty, scrollowanie tej
strony nigdy by się nie kończyło. Dlatego pokazujemy kilka
najważniejszych.
Szara 8 - Warszawa
Z radością prezentujemy naszą istotną rolę w jednym z najbardziej inspirujących projektów architektonicznych w Warszawie – Szara 8! Nasza firma z pełnym zaangażowaniem uczestniczyła w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, które nie tylko rewolucjonizuje panoramę stolicy, ale także ustanawia nowe standardy w dziedzinie architektury.

Nasz znaczący wkład w tę inwestycję obejmuje dostarczenie ponad 140 konstrukcji typu ALUPROF MB-Skyline - panoramicznych okien przesuwnych. Dzięki nim nie tylko integrujemy świat zewnętrzny z tym miejscem, ale także nadajemy wnętrzu nowego wymiaru. W partnerskiej współpracy z renomowaną firmą Bausan Aluminium Sp.z o.o., odpowiedzialną za realizację projektu, z dumą deklarujemy, że udało nam się stworzyć produkt najwyższej jakości.

Nasz wkład nie tylko zmienia oblicze Szara 8, ale również podnosi poprzeczkę dla przyszłych projektów architektonicznych. To nie tylko okna – to innowacyjne rozwiązania, które definiują nowe standardy komfortu i estetyki. Wierzymy, że nasza praca przyczyniła się do ukształtowania nie tylko bryły budynku, ale także atmosfery tego wyjątkowego miejsca.
USA
Głównym obszarem naszej działalności jest prefabrykacja. Nasze realizacje znajdują swoje miejsce nawet za morzem. Dokładnie w Stanach Zjednoczonych – Filadelfii. Budynek mieszkalny, który będzie zawierał kombinację loftów i powierzchni komercyjnych. Jest to pięciopiętrowy budynek, w którym znajdzie się łącznie 71 mieszkań.
Do całej inwestycji wykorzystano 909 elementów konstrukcji: 113 okien uchylno-rozwiewnych, 88 drzwi oraz 708 elementów stałych.
Park Handlowy w Jabłonnie
Jedna z naszych ostatnich realizacji, znajduje się w Jabłonnej. Budowa Parku handlowego została zakończona w roku 2022.
To nieruchomość komercyjna z przeznaczeniem dla sieci handlowych, w której zlokalizowane są sklepy z artykułami spożywczymi, tekstyliami itp.
W kompleksie zostały wmontowane okna w systemie aluprof.
Dom seniora Stadtgarten
Ten dom znajduje się w centrum Bissendorfu, części gminy Wedemark w Niemczech. Dom oferuje miejsca dla 52 mieszkańców na trzech piętrach.
Do pokoi jedno- i dwuosobowych można dostać się bez barier windą i są one wyposażone w najnowocześniejsze technologie.
Dom seniora Anna
Jedna z naszych realizacji znajduje się w zachodniej części Burgdorfu w Niemczech. Budowa rozpoczęła się w 2016 r i trwała dwa lata - obiekt został oddany do użytku wiosną 2018 r. Budynek został zbudowany zgodnie z najnowszymi wymaganiami energetycznymi, a także wyposażony w nowoczesną technologię wymiany powietrza i klimatyzacji pomieszczeń. Dom seniora Anna posiada 121 pokoi jednoosobowych rozmieszczonych na 4 piętrach.
Dom w środku lasu
Jedną z naszych ostatnich realizacji jest dom modułowy w środku lasu. Jest nam ogromnie miło, że właśnie nasze okna mogły uzupełnić inwestycję.
Współczesne projekty domów od kilku lat charakteryzują się bardzo prostą architekturą
i jednolitą kolorystyką elewacji. Okna aluminiowe wspaniale wpisują się w tego typu estetykę, tworząc harmonijną całość.
Zastosowano trójkomorowy system okienno-drzwiowy firmy ALIPLAST. Przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej z centralnie zaprojektowaną dodatkową uszczelką termiczną. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskujemy bardzo wysoką szczelność okien (infiltracja powietrza, wodoszczelność) oraz nowatorski wygląd i estetykę.
Biuro w centrum Berlina
Jedna z naszych realizacji znajduje się w centrum zachodnim Berlina. Połączenie aluminium i szkła, nadaje wnętrzu modernistyczny wygląd. Ścianki loftowe z powodzeniem mogą dzielić pomieszczenia wewnątrz domów, mieszkań czy loftów. Specjalizujemy się w produkcji i montażu ścianek loftowych, drzwi i konstrukcji szklanych, stanowiących doskonałe uzupełnienie i wykończenie Twojego wnętrza.
Zastosowany system marki Aliplast– IDEAL, opiera się na bardzo wąskich profilach imitujących stal. Jest to system premium dostępny tylko u wybranych producentów.

Zainteresowała Cię któraś z realizacji? Chciałbyś zrealizować podobne zamówienie?
Przejdź do kontaktu i umów się na spotkanie.

Przejdź do kontaktu