Wiele możliwości współpracy.
Wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa i nieruchomości na rynkach europejskich, bezpośrednio przekłada się na
filozofię naszego działania. Oferujemy produkty, które sami wykorzystujemy w naszych projektach deweloperskich.
Wypracowany cykl współpracy zapewni Ci spokój na każdym etapie prac.
Etap pierwszy
Zapytanie i doradztwo
Profesjonalna analiza potrzeb jest zawsze początkiem kontaktu z Klientem. Nie tylko słuchamy co klient ma do powiedzenia, ale również podpowiadamy, które rozwiązania będą dla niego najkorzystniejsze. Przedstawiamy zalety i wady każdego rozwiązania.
Etap drugi
Ofertowanie
Po dogłębnej analizie potrzeb Klienta, przygotowujemy ofertę, a następnie przedstawiamy ją Klientowi. Jesteśmy do dyspozycji Klienta w trakcie prac ofertowych.
Etap trzeci
Umowa i terminy
Jeśli nasza propozycja spełnia oczekiwania Klienta, przystępujemy do podpisania umowy oraz dopięcia reszty formalności. Pozwoli to na rzetelne wywiązanie się z obowiązków. Na tym etapie określamy również termin realizacji zlecenia.
Etap czwarty
Produkcja zamówienia
Po podpisaniu umowy rozpoczynamy proces zamawiania komponentów oraz rezerwujemy czas na linii produkcyjnej. Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji.
Etap piąty
Montaż
Gdy produkt będzie gotowy do użycia, opuszcza fabrykę i zmierza w kierunku miejsca montażu, które umówiliśmy podczas podpisania umowy. Już niedługo będziesz wyglądał na świat przez nowe okna.
Etap szósty
Obsługa posprzedażowa
Po wykonaniu zlecenia nigdy nie zostawiamy Klienta bez kontaktu. Dział sprzedaży weryfikuje co jakiś czas czy zamontowane produkty spełniają oczekiwania i czy Klient jest zadowolony z efektów współpracy.

Wiesz już jak pracujemy. Oszczędź swój cenny czas i skontaktuj się z odpowiednią osobą.

Współpraca biznesowa

Chcesz być przedstawicielem produktów Alufab? Cieszymy się na każdą możliwą współpracę. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z działem wspólpracy.

Dla klienta hurtowego

Jesteś wykonawcą i szukasz partnera, który zajmie się produkcją, transportem oraz montażem systemów? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Dla klienta indywidualnego
Jesteś osobą fizyczną i szukasz firmy, która dostarczy sprawdzone i jakościowe produkty?

Napisz wiadomość, a nasz dział
handlowy się z Tobą skontaktuje.
Wolisz ustalić warunki mailowo? Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego