Pytania i odpowiedzi.
Zebraliśmy w tym miejscu kilka najczęściej zadawanych pytań, aby jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi.
Mamy nadzieję, że będą one pomocne.
W jaki sposób mogę zamówić produkt?
Zamówienia można składać poprzez wysłanie zapytania droga mailową, skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając zapytanie poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.
Na jakich systemach odbywa się produkcja?
Produkcja odbywa się na czterech najpopularniejszych systemach: Schüco, Aluprof, Aliplast, Yawal oraz Reynaers Aluminium. Przy dużych zamówieniach obiektowych możliwe jest również wykonanie prefabrykacji w dowolnym systemie.
Gdzie odbiorę gotowy produkt?
Gotowe zamówienie można odebrać osobiście w naszym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Kobylin-Cieszymy w Polsce. Możemy również dostarczyć gotowy produkt do Klienta we wskazane miejsce w Polsce lub za granicą.
Czy zamówiony produkt może zostać dostarczony we wskazane przeze mnie miejsce?
Tak, zamówiony produkt możemy dostarczyć we wskazane przez Klienta w Polsce lub za granicą.
Czy realizują Państwo zamówienia tylko na terenie Polski i Niemiec?
Obszar naszego działania obejmuje całą Europę.
Czy posiadacie Państwo potrzebne certyfikaty – przeciwpożarowe i na nieobecność metali ciężkich?
Posiadamy certyfikację przeciwpożarową wyrobów dla systemów Aluprof. Możemy wykonać również produkcję stolarki przeciwpożarowej w dowolnym systemie dla przepisów obowiązujących na terenie Polski oraz niektórych wyrobów spełniających normy zharmonizowane na terenie Unii Europejskiej po wcześniejszych ustaleniach z Klientem dotyczących terminu i wielkości produkcji. Profile aluminiowe zastosowane w systemach budowlanych wykonane są że stopów: − stopy AlMg, które można wykorzystywać do wyrobu galanterii budowlanej, − stopy AlMg i AlMgSi, które znajdują zastosowanie w produkcji okien, drzwi, itp. oraz bardziej obciążonych elementów i nie zawierają metali ciężkich.
Jak długo trwa realizacja zamówienia?
Realizacja zamówienia odbywa się zgodnie z ustaleniami określonymi w zawartej umowie. Długość realizacji uzależniona jest od ilości oraz rodzaju zamówionego produktu.
Czy podczas realizacji usługi prefabrykacji muszę posiadać własny materiał?
Prefabrykację możemy wykonać z materiału powierzonego przez Klienta lub własnego po uprzednim podpisaniu umowy. Konstrukcje wykonywane są na podstawie pliku wsadowego systemodawcy. Możliwe jest przygotowanie dokumentacji wykonawczej na podstawie uzgodnionego projektu.
Czy posiadacie w ofercie okna oraz drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe?
Możemy wykonać produkcję stolarki przeciwpożarowej w dowolnym systemie dla przepisów obowiązujących na terenie Polski oraz niektórych wyrobów spełniających normy zharmonizowane na terenie Unii Europejskiej po wcześniejszych ustaleniach dotyczących terminu i wielkości produkcji. Profile aluminiowe zastosowane w systemach budowlanych wykonane są że stopów: − stopy AlMg, które można wykorzystywać do wyrobu galanterii budowlanej, − stopy AlMg i AlMgSi, które znajdują zastosowanie w produkcji okien, drzwi, itp. oraz bardziej obciążonych elementów i nie zawierają metali ciężkich. Stolarka antywłamaniowa, którą oferujemy występuje w klasie odporności na włamanie RC2 lub RC3.
Jaki jest okres gwarancji?
Okres gwarancji produktów wynosi 5 lat.
Nie udało się znaleźć tego czego szukasz?
Przejdź do kontaktu i umów się na spotkanie.